Ми шукаємо найкращі таланти..

Бажаєте довести, що ви досвідчений ТОП-МЕНЕДЖЕР, вмієте будувати сильну команду та формувати тренди у вашій сфері? Тоді робота в керуючих компаніях Холдингів саме для вас...


У сучасному світі кожну хвилину створюються нові технології та напрямки бізнесу.
Ми вважаємо за ціль бути серед найкращих.
Тому ми потребуємо людей, які вже зараз мислять категоріями майбутнього.
Логіка, креатив, знання, досвід, бажання працювати та почуття гумору - й ви вже завтра серед керівників відомих компаній України!

"Нам не важлива ваша стать, вік, політичні погляди та вірування. Ми шукаємо порядних людей, які є досвідченими наполегливими фахівцями..."

Я хочу стати фінансовим директором

Фінанси - найважливіша складова будь-якого бізнесу.

Якщо ви маєте відповідний досвід керування, розумієте спеціфику роботи Холдингу, стандартизували звітність, вмієте орієнтуватись у фінансовому просторі та створювати команду мрії... тисніть!

Тест для CFO

Я хочу стати директором служби HR

Ваше головне завдання - створити команду найкращих гравців

Якщо ви знаєте, де живуть таланти та як заохотити працівників до командної роботи, формували кадровий резерв та зможете розібратися у бізнес-процесах... тисніть!

Тест для HRD

Я хочу керувати юридичним напрямком

Захист бізнесу та чітке виконання законодавства.

Якщо ви розумієтесь на особливостях законодавства, можете захистити інтереси компанії в будь-якому куточку світу та вмієте працювати з контролюючими та судовими органами... тисніть!

Тест для CLO

Я хочу стати виконавчим директором

Бізнес має завжди йти вперед.

Якщо ви вмієте аналізувати та систематизувати інформацію, знаходити найкращі шляхи для розвитку бізнесів, керувати підрозділами та розробляти стратегічні плани розвитку ... тисніть!

Тест для CEO

Я хочу стати керівником служби PR

Головне те, що про нас думають споживачі

Якщо ви розумієтесь на ринку ЗМІ, отримали 12 балів з правопису та фонетики, маєте навички гарного спікера та досвід розробки великих проектів... тисніть!

Тест для CPR

Я хочу стати генеральним директором

Майбутнє будь-якої компанії залежить від професійного керівництва

Якщо ви мрієте побудувати марсохід, знаєте як зібрати реальну команду однодумців, маєте стратегічне мислленя та готові багато працювати ... тисніть!

Тест для GM